Apartmány Chorvatsko 2018

00420 602 741 857
00420 596 885 301
info@ckvesna.cz

Chorvatsko

Vyberte si z našich oblastí v Chorvatsku

Trogir-Čiovo
Trogir-Kaštela
Ostrov Krk
Boško-Polje
Primoštem

Trogir - Čiovo

V lokalitě Chorovatského ostrova Čiovo Vám nabízíme ubytování v apartmánech, které se nacházejí v těsné blízkosti moře. Apartmány jsou plně vybaveny (klimatizece, připojení Wi-Fi apod.), u některých z nich můžete využít i venkovního posezení s možnosti grilování.

Trogir - Kaštela

V této lokalitě nabízíme ubytování v pavilonech nebo bungalovech. Moře je vzdáleno cca 100 m od ubytování, pláže jsou zde oblázkové s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře. U tohoto typu ubytování je v ceně stravování formou all - inclusive.

Baško Polje

V turistickém komplexu Baško Polje Vám nabízíme ubytování v kvalitně zařízených mobilhomech. V kempu je k dispozici hřiště na košíkovou, malý fotbal či volejbal, bowling, ping-pong. Kdo by chtěl okusit místí Chorvatské speciality, může využít služeb zdejší restaurace.

Ostrov Krk - Baška

Letovisko Baška se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Leží na konci téměř 10 kilometrů dlouhého údolí, které obklopuje z obou stran přes 500 metrů vysoké vápencové pohoří. Klimatické podmínky v Bašce jsou ideálním místem pro ozdravný lázeňský pobyt, který umocňují nekonečné promenády podél moře s možností návštěvy útulných rybářských restaurací.