Apartmány Chorvatsko 2018

00420 602 741 857
00420 596 885 301
info@ckvesna.cz

Emilia Romagna - poznávácí zájezd

Itálie | Emilia Romagna

kouzelný kraj, který leží v srdci střední Itálie u Adriatického moře, mezi řekou Pád na severu a zalesněnými úbočími Apenin na jihu a je také nazýván obilnicí Itálie. Za tak krátkou dobu nemůžeme navštívit všechna významná historická města tohoto regionu (Bologna, Ferrara, Piacenza, Parma, Modena), ale poznáme Ravennu, nejmenší nezávislou republiku San Marino, uděláme si výlet do sousedního Toskánska, abychom navštívili proslulou Florencii.

Fotogalerie

Termíny a ceny

Termíny Cena za osobu
Termín dle poptávky6.100,- Kč

Program

1. Den - Sobota

Odjezd v odpoledních hodinách z Ostravy.

2. Den - Neděle
Ráno příjezd do Lida Adriana – předměstí Ravenny, ubytování, seznámení s letoviskem, osobní volno.

3. Den - Pondělí
Ráno návštěva Ravenny, hlavního města Říše západořímské, proslaveného svými byzantskými a raně křesťanskými mozaikami. Odpoledne koupání a opalování na břehu Jaderského moře.

4. Den - Úterý
Celodenní výlet do Florencie – renesanční skvost Itálie, ležící uprostřed Toskánska. Setkání se sochařskými díly Michelangela, Donatella, renesančními stavbami, dómem, baptisteriem, kampanilou, starými náměstími, nad kterými vyniká Piazza della Signoria, s mostem zlatníků Ponte Vecchio přes řeku Arno a dalšími památkami.

5. Den - Středa
Návštěva nejstaršího svobodného nezávislého státu na světě San Marina s jeho zvláštní atmosférou, možností nákupů zboží všeho druhů (alkohol, kožené výrobky, suvenýry).

6. Den - Čtvrtek
Volno na koupání a opalování nebo návštěva některého ze zábavních parků.

7. Den - Pátek
Ráno přesun zavazadel do autobusu, odjezd do Padovy – prohlídka města, večer odjezd přes Rakousko do České republiky.

8. Den - Sobota
Příjezd v poledních hodinách.

Informace

Ubytování
Lido Adriano – předměstí Ravenny – 4-6lůžkové apartmány kompletně vybavené (kuchyně, WC, koupelna, 2 samostatné ložnice a obývací místnost), povlečení vlastní!

V ceně
Doprava, ubytování, závěrečný úklid, pobytová taxa, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Příplatky
Zdravotní připojištění + pojištění proti stornu 300,- Kč/osoba – není povinné! Mirabilandie – zábavný park a la Disneyland – 33 €. Itálie v miniatuře – park, ve kterém naleznete 273 významných italských a evropských staveb provedených ve zmenšených kopiích – 22 € - uvedené ceny jsou orientační.

Stravování
V apartmánech jsou kompletně zařízené kuchyňky, potraviny není nutno s sebou vozit – v blízkosti je např. obchodní středisko LIDL a ceny jsou stejné jako v ČR.